SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/012 | 4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

Intézmény logo

Debreceni SZC Irinyi János Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. aug. 31.


DSZC

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  Idén is várjuk a hetedikes, nyolcadikos tanulókat és szüleiket, az általános iskolák vezetőit, osztályfőnökeit, pedagógusait, továbbá a szakképző intézmények diákjait és oktatóit október 5-én és 6-án a Nagyerdei Stadionban.

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  A kiállítás legfontosabb célja, hogy segítse a továbbtanulók pályaválasztását, betekintést nyújtson Debrecen széles képzési kínálatába és felvázolja, hogy milyen sokszínű karrierút áll azok előtt, akik technikumban vagy szakképző iskolában tanulnak tovább. Az ellátogató tanulóknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt lehetőséget biztosítunk a piacvezető vállalatok, szervezetek, és nem utolsó sorban mintegy 30 oktatási intézmény képviselőivel, összesen több, mint 80 kiállítóval történő találkozásra. Interaktív programokkal is készülünk, hiszen a résztvevők megkóstolhatják a diákjaink által készített finomságokat, de kérhetnek maguknak egy szuper sminket vagy frizurát is. Megismerhetik a legmodernebb technikai eszközöket, kipróbálhatják a 3D-nyomtatókat, a szimulátorokat és tehetnek egy rövid időutazást a jövőben.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  A Debreceni SZC Irinyi János Technikum sikeresen teljesítette az Erasmus+ 2020-1-HU01-KA102-077859 azonosító számú, „Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban” elnevezésű pályázatban foglaltakat, melynek projektzáró rendezvényét 2023. november 13-án tartották.

  2023. nov. 28.


  DSZC Irinyi

  1. Nyílt nap I 2023

  1. Nyílt nap I 2023

  Óriási érdeklődés övezte iskolánk november 8-ai nyílt napját, ahol intézményünk remek hangulattal és interaktív programokkal várta a pályaválasztás előtt álló diákokat és szüleiket. A látogatók nem csupán megismerkedhettek képzéseinkkel, hanem kipróbálhatták magukat szakmáinkban is. A rendezvény lehetőséget teremtett arra is, hogy partnercégeink közül a DVSC Kézilabda Kft. szakmai vezetője és játékosai, a Hotel Platán és a Soós Pékség egy-egy vezetője, valamint a Hajdúhús 2000 Kft. gyakorlati oktatója tájékoztassa leendő diákjainkat és szüleiket a náluk zajló duális képzésről és a különböző karrierutakról.

  2023. nov. 8.


  DSZC Irinyi

  Forgalmi rend változás

  Forgalmi rend változás

  2023. november 3-tól forgalmi korlátozások léptek érvénybe a Vágóhíd utcai felüljárónál. Ez több olyan buszjáratot is érint, amellyel intézményünkbe lehet eljutni.

  2023. nov. 6.


  DSZC Irinyi


  Partnereink

  • Mátyás Sütő Kft.
  • Hajdúhús 2000 Kft.
  • Debreceni Sportiskola
  • Soós Pékség
  • Auchan
  • HBZ
  • Balmaz Sütőde Kft.
  • Bodogán Kft.
  • PIRAMIS SÖR Logisztikai és Kereskedelmi Kft.
  • Böszörményi Cipó Pékség KFT
  • Pékház Sütőipari KFT
  • Hajdúsági Sütödék Kft.
  • Nádudvari Élelmiszer KFT.
  • MMXH Lakberendezési Korlátolt Felelősségű Társaság
  • PLB-MEDÁL Fitness Szolgáltató Kft.
  • Bro'z Debrecen
  • AVE Ásványvíz Zrt.
  • "Mesterlevél" Ágazati Képzőközpont
  • NEOPAC
  • Csokonai Étterem
  • Hotel Platán
  • Hotel Lycium
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Irinyi János Technikum

    4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

   • Telefon: +3652/533-748 (Iskolai ügyintézés)

    E-mail: titkarsag@irinyi-debr.edu.hu

    OM azonosító: 203033/012

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002421


   2023Debreceni SZC Irinyi János Technikum