SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/012 | 4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

Intézmény logo

Debreceni SZC Irinyi János Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. máj. 18.


Irinyi

  Rendhagyó irodalomóra I Závada Péter

  Ebben a tanévben is folytatódtak a rendhagyó irodalomórák iskolánkban. Május 18-án Závada Péter magyar költő, drámaíró, zenész látogatott el iskolánkba.

  Rendhagyó irodalomóra I  Závada Péter

  Az eseményre A BE(P)ART – Grow with Arts elnevezésű projekt keretein belül került sor a Szépírók Társasága társszervezésében, az Európai Unió támogatásával. A több európai országban párhuzamosan zajló programsorozat fő célja, hogy népszerűsítse a kortárs európai irodalmat a fiatal közönség körében, korszerű megoldásokkal ismertesse meg a művészeti, irodalmi oktatásban dolgozókat, és egy nemzetközi oktatási és ösztöndíjhálózatot hozzon létre fiatal alkotók számára.

  GALÉRIA

  Rendhagyó irodalomóra I Závada Péter

  DSC_0416.JPG
  DSC_0440.JPG
  DSC_0435.JPG

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  Erasmus+ Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban

  A Debreceni SZC Irinyi János Technikum sikeresen teljesítette az Erasmus+ 2020-1-HU01-KA102-077859 azonosító számú, „Turizmus-vendéglátás, logisztika gyakorlat Görögországban” elnevezésű pályázatban foglaltakat, melynek projektzáró rendezvényét 2023. november 13-án tartották.

  2023. nov. 28.


  DSZC Irinyi

  1. Nyílt nap I 2023

  1. Nyílt nap I 2023

  Óriási érdeklődés övezte iskolánk november 8-ai nyílt napját, ahol intézményünk remek hangulattal és interaktív programokkal várta a pályaválasztás előtt álló diákokat és szüleiket. A látogatók nem csupán megismerkedhettek képzéseinkkel, hanem kipróbálhatták magukat szakmáinkban is. A rendezvény lehetőséget teremtett arra is, hogy partnercégeink közül a DVSC Kézilabda Kft. szakmai vezetője és játékosai, a Hotel Platán és a Soós Pékség egy-egy vezetője, valamint a Hajdúhús 2000 Kft. gyakorlati oktatója tájékoztassa leendő diákjainkat és szüleiket a náluk zajló duális képzésről és a különböző karrierutakról.

  2023. nov. 8.


  DSZC Irinyi

  Forgalmi rend változás

  Forgalmi rend változás

  2023. november 3-tól forgalmi korlátozások léptek érvénybe a Vágóhíd utcai felüljárónál. Ez több olyan buszjáratot is érint, amellyel intézményünkbe lehet eljutni.

  2023. nov. 6.


  DSZC Irinyi


  Partnereink

  • Mátyás Sütő Kft.
  • Hajdúhús 2000 Kft.
  • Debreceni Sportiskola
  • Soós Pékség
  • Auchan
  • HBZ
  • Balmaz Sütőde Kft.
  • Bodogán Kft.
  • PIRAMIS SÖR Logisztikai és Kereskedelmi Kft.
  • Böszörményi Cipó Pékség KFT
  • Pékház Sütőipari KFT
  • Hajdúsági Sütödék Kft.
  • Nádudvari Élelmiszer KFT.
  • MMXH Lakberendezési Korlátolt Felelősségű Társaság
  • PLB-MEDÁL Fitness Szolgáltató Kft.
  • Bro'z Debrecen
  • AVE Ásványvíz Zrt.
  • "Mesterlevél" Ágazati Képzőközpont
  • NEOPAC
  • Csokonai Étterem
  • Hotel Platán
  • Hotel Lycium
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Irinyi János Technikum

    4024 Debrecen, Irinyi u. 1.

   • Telefon: +3652/533-748 (Iskolai ügyintézés)

    E-mail: titkarsag@irinyi-debr.edu.hu

    OM azonosító: 203033/012

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002421


   2023Debreceni SZC Irinyi János Technikum